slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wisła

Apartament do sprzedaży Wisła

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Wiśle (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku przygotowanym do ukończenia w 2024 roku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 417 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 76,7 m2. Standard deweloperski. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 799 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności zapierającym dech w piersiach widokami z okien na panoramę gór. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca imponującą lokalizacją na terenie nowoczesnej inwestycji, w spokojnym miejscu, na wzgórzu. W otoczeniu nobilitująca zabudowa jednorodzinna, lasy, góry, cisza i spokój. Lokalizacja zapewnia właścicielom i ich rodzinom doskonały kontakt z naturą. Luksusowy apartament do sprzedaży ogrzewany gazowo.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż naszpikowany mnóstwem gadżetów XXI wieku, jak np. „WIFI system Smart Home”. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa komfortowym i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: sypialnia + 2 pokoje + balkon + pokój dzienny + kuchnia + balkon + pomieszczenie gospodarcze + korytarz + łazienka + wiatrołap. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością przynależne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż całkowicie nowy i dotychczas niezamieszkały. Luksusowy apartament na sprzedaż z możliwością wykończenia go w najwyższym standardzie „pod klucz”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert ogromnym potencjałem. Znakomicie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycje.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27483)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl