slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 369 tys. zł i powierzchnia 65,04 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1990 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 673 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się efektownym, nowoczesnym oświetleniem, gustowną aranżacją wnętrza, a także komfortem i prestiżem. Dodatkowo właściciel dopuszcza możliwość pozostawienia w cenie umeblowania (do negocjacji). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon, przedpokój, łazienka z wc, kuchnia, pokój dla dziecka, sypialnia, balkon, salon. Dodatkowo do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenia piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Warto podkreślić, że pomieszczenia oraz pokoje zaaranżowane są tu w jasnych barwach, co sprawia, że zachwycą nawet najbardziej wymagającego klienta. Niecodziennym udogodnieniem jest na pewno obecność w budynku własnej stacji uzdatniania wody. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4538)

Kontakt:
e-mail: t.buzalski@wgn.pl