slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gazimagusa (Cypr). 1 pokój / kawalerka / studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czternastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 587 240 zł i powierzchnia 73 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czternastym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku wschodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 044 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej z bogato rozbudowaną częścią wspólną osiedla. Są tu zarówno place zabaw dla dzieci, pomieszczenia home-office dla businessmanów itp. Zmotoryzowani docenią stacje ładowania pojazdów oraz parkingi. Prestiżu ofercie dodaje na pewno obecność w budynku recepcji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca dużym potencjałem z myślą o zakupie inwestycyjnym i dochodowym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (zabezpieczenia przed skutkami trzęsień ziemi za pomocą specjalnej technologii + czujniki dymu + ochrona, wideodomofon + system kontrolowanego dostępu). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także komfortowym wnętrzem z rozprowadzoną instalacją ogrzewania podłogowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje ponadto funkcjonalnym rozkładem wnętrza, gdzie znajdziemy: łazienkę + aneks kuchenny + balkon + sypialnię + salon. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są zaprojektowane w nowoczesnym stylu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-525)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl