slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 350 tys. zł (7 011 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2020 roku o sześciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 49,92 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej lokalizacji. Spacer na Rynek nie powinien zając dłużej niż dziesięć minut. W pobliżu znajdziemy liczne sklepy, markety i parki. Rodziny z małymi dziećmi docenią z kolei przedszkola, szkoły i place zabaw. Na zmotoryzowanych czeka parking (opcja zakupu/dzierżawy miejsca parkingowego w garażu podziemnym w budynku). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z kompletnym wyposażeniem (z wyjątkiem TV).

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom nie tylko komfort, wygodę i najwyższy standard życia, ale również bezpieczeństwo. Mamy tutaj zarówno klimatyzację, jak i monitoring oraz domofon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto wytwornym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem. Znajdziemy tu:
– aneks kuchenny;
– łazienkę;
– balkon;
– pokój dzienny;
– sypialnię;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksa notarialna + wpisy do księgi wieczystej + obsługa transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3951)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl