slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Studio/kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 71 m2, lokalizacją na trzynastym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 335 zł/m2. Budynek z 2022 roku o trzynastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 520 760 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoimi rewelacyjnymi widokami z okien na morze, najwyższym komfortem wnętrza oraz gwarancją życia na światowym poziomie. Nowi lokatorzy będą mogli skorzystać z szeregu udogodnień, jak np. transfer na plażę czy usługi sprzątającego serwisu. Właściciele aut docenią na pewno dwa parkingi (wewnętrzny i zewnętrzny).

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją doskonałą lokalizacją w topowej lokalizacji. W zasięgu wzroku znajdziemy: plac zabaw, mini ZOO, 2 baseny zewnętrzne, łaźnię turecką, siłownię, market, centrum SPA, saunę, kawiarnię, bar, restaurację. To teren ekskluzywnej inwestycji mieszkaniowej z gwarancją całodobowej ochrony (plus system kamer). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również nowoczesnym designem wnętrza, gdzie mamy:
– sypialnię;
– balkon;
– aneks kuchenny;
– łazienkę;
– salon.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-566)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl