slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 319 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 89,99 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 3 545 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu licznych wygód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną piwnicą, pomieszczeniem strychowym oraz komórką lokatorską. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest gustownie zaaranżowane i umeblowane. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– przedpokój;
– sypialnia;
– salon;
– łazienka z wc;
– kuchnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje ponadto przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (szyfrowany domofon). Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jego fantastyczna lokalizacja. W okolicy znajdziemy punkty usługowe, sklepy, przedszkole, tereny zielone, park, place zabaw, szkołę. To ścisłe centrum miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje właścicielom niezapomniany widok na panoramę Rynku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego luksusowego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży zapewnia obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-467)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl