przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków. Cena – 245 000 złotych. Powierzchnia 123 metry kwadratowe, co w przeliczeniu za metr daje 1 992 złotych. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 2-kondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty programem „0% prowizji od kupującego – oferta bez prowizji”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po kapitalnym remoncie ogrzewany centralnie za pomocą ekonomicznego pieca węglowo-miałowego. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Dużą zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest również jego lokalizacja na ogrodzonym i zamykanym terenie. Za budynkiem znajduje się dedykowane miejsce na grill, trampolinę oraz liczne miejsca parkingowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + strych + 3 sypialnie + weranda + kuchnia + przedpokój + łazienka z wc. Udzielamy bezpłatnej pomocy w doborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1372)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl

x (x)