po lewej prestiżowy salon, po prawej jadalnia w luksusowym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończeniato najmocniejsze jego atuty. Luksusowy apartament do wynajęcia umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać. Cena – 1 850 złotych miesięcznie. Powierzchnia 42 metrów kwadratowych. 2 pokoje. I piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta to kolejny, bardzo mocno atut tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Podobnie jak zapierający dech w piersiach widok na Rynek i fontannę, jak roztacza się z jego okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przeszło generalny remont. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + sypialnia + kuchnia + jadalnia + łazienka + komunikacja. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  dwumiesięcznej opłaty czynszowej. Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszą liczne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się w pobliżu wielu sklepów, klubów fitness, targowiska miejskiego etc. Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do osób ceniących luksus, komfort, prestiż i wygodę. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11878)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl

x (x)