zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 210 000 złotych. Powierzchnia 70,4 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 2 983 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje na parterze trzykondygnacyjnego budynku. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku zachodnim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, nieopodal wielu sklepów, szkoły i stadionu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po niedawnym remoncie, kiedy to położono nowe panele podłogowe, a w kuchni, łazience i wc terakotę. Zainstalowano również nowoczesne oświetlenie LED-owe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + 2 balkony + 2 sypialnie + wc + kuchnia + łazienka.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2160)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl

x (x)