slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwunastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 309 tys. zł i powierzchnia 48,55 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na dziesiątym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 309 tys. roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 365 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi), komfortu i wygody. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert elitarną lokalizacją w sercu miasta. Olbrzymią zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest z pewnością przynależne pomieszczenie piwniczne. W poczet zalet warto również dodać zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze: wc + przedpokój + pokój dzienny + sypialnia + kuchnia + łazienka. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje ponadto domownikom życie na europejskim poziomie.

Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Masz pytania? Skontaktuj się z nami droga mejlową. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż wciąż do uzgodnienia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6064)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl