slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 550 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 68 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 088 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży niemal kompletnie umeblowany w bardzo wysokim standardzie i z wyczuciem dobrego smaku. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom nie tylko bezpieczeństwo (domofon + ogrodzony teren), ale także najwyższy komfort. Właściciel aut zainteresuje z pewnością funkcjonalny parking przed budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert rewelacyjną lokalizacją. W odległości krótkiego spaceru znajdziemy znaną i lubianą przez mieszkańców galerię handlową, a także wszystko, co jest niezbędne do codziennego życia. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie trzeba zaliczyć także przepięknie urządzone przez architekta wnętrze w modnym stylu „glamour”: przedpokój + wc + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + 3 sypialnie.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-351)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl