slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wrocławia (opolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 63,07 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 184 zł/m2. Kamienica z 1900 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 390 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca na pewno doskonałą lokalizacją w pobliżu dużej aglomeracji. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do Wrocławia, jak i Opola. Okolica uchodzi za malowniczą i zieloną (park). Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią aleje spacerowe oraz ścieżki rowerowe. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także komfortowym i eleganckim wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń na trzech poziomach: łazienka + pokój dzienny + przedpokój + powierzchnia do składowania + kuchnia + sypialnia. Nietuzinkowym i nieczęsto spotykanym rozwiązaniem aranżacyjnym jest tu sypialnia na antresoli. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym osobom: singlom lub parom. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zachęcam do obejrzenia tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnego apartamentu kredytem gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z wszystkimi dużymi i bezpiecznymi bankami w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-919)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl