slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1,29 mln zł i powierzchnia 40 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2017 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 32 250 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowy wynajem lub/i odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne) + komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim właścicielom europejskim poziom życia i wygody (ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany przez architekta zgodnie z najnowszymi trendami: przedpokój + balkon + salon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny. Dodatkowo nowi lokatorzy mają dostęp do znajdujących się w częściach wspólnych: patio, salonu bilardowego, sauny (suchej i parowej), siłowni, placu zabaw dla dzieci, strefy telewizyjnej, strefy relaksu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym klientom, którzy preferują zdrowy styl życia, kontakt z przyrodą i uprawiają sport. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto doskonałą lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum i całego Trójmiasta. Cisza i spokój. Do plaży jest kilka minut spacerem. W pobliżu znajdziemy także szkoły + przychodnie zdrowia + markety znanych sieci + przedszkola + restauracje + dyskontu popularnych marek, sklepy etc.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-946)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl