slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 149,36 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 197 zł/m2. Budynek z 2021 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,075 mln zł i przemyślanym rozkładem pięciu pokoi i pomieszczeń. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się od pierwszej prezentacji swoim komfortowym, prestiżowym i wytwornym wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: wiatrołap + garaż
ŚRODKOWY POZIOM: klatka schodowa + taras + łazienka + przedpokój + 2 sypialnie
WYŻSZY POZIOM: klatka schodowa + balkon + kuchnia + łazienka + przedpokój + taras + 2 sypialnie + salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka ponadto przepięknym ogrodem oraz fantastycznym, słonecznym tarasem i balkonem. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno liczne garaże w parterze + dodatkowe garaże wolnostojące + miejsca postojowe (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa również fantastyczną i zieloną lokalizacją w sąsiedztwie znanego kompleksu leśnego, kompleksu rekreacyjnego, zbiornika rzeki. Wielbiciele aktywnego wypoczynku znajdą tu rozległe tereny do spacerowych i ścieżki rowerowe. Lokalizacja oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu gwarantuje bliskość bogatej infrastruktury miejskiej oraz dogodny dojazd do centrum.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-253)

Kontakt:
e-mail: lodz2@wgn.pl