slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Tczew (okolice)

Apartament na sprzedaż Tczew (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Tczewa (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na II piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 3-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 50,35 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 640 zł/m2, co daje 435 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2020 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z wyposażeniem (w cenie) i miejscem postojowym w hali garażowej (w cenie) + komórką lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może także prestiżowym wnętrzem pełnym luksusu i prestiżu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także rewelacyjną lokalizacją blisko centrum. W pobliżu znajdziemy również szkołę. Lokalizacja zapewnia szybko dojazd również do autostrady A1 i drogi krajowej nr 91 łączącej Gdańsk z Łodzią. Nie brakuje tu jednak przepięknych terenów zielonych, łąk, lasów, stawów. Okolica sprzyja uprawianiu aktywności na świeżym powietrzu, w tym rowerowym wycieczkom, rodzinnym spacerom, a także piknikom na łonie natury z grillowaniem nad jeziorem. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla Biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527 Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2312)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl