slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 140 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 646 zł/m2. Budynek z 2021 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 210 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa znakomitą lokalizacją, którą docenią głównie amatorzy gry w gola (pobliskie pola golfowe). Lokalizacja zapewnia również szybki dostęp do wielu punktów usługowych, supermarketów, banków, restauracji, aptek i sklepów. Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym widokiem na morze imponuje także słonecznym, stylowym i nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem w śródziemnomorskim designie. W poczet zalet oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu wliczyć należy:
– przynależne miejsce parkingowe
– komórkę lokatorską.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi obejmującym: kuchnię + 2 łazienki + taras + 2 sypialnie + salon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom ogromne poczucie wygody oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się zaawansowany system klimatyzacji wraz z ogrzewaniem podłogowym. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych: sauny, basenu z podgrzewaną wodą, siłowni, jacuzzi, gabinetów SPA.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty został znanym i cenionym przez stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8746)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl