slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 77 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9,4 tys. zł/m2. Budynek z 2020 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 723 800 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Wizualizacje przedstawiają wnętrze po skończeniu prac wykończeniowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim komfortowym wnętrzem zaprojektowanym na dwóch poziomach: przedpokój + 2 pokoje + pokój dzienny + balkon + łazienka + aneksem kuchennym + garderoba. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z praktyczną komórką lokatorką. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje podziemny garaż (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w elitarnej lokalizacji, na terenie strzeżonego, zamkniętego i monitorowanego osiedla. W sąsiedztwie znajdziemy liczne ośrodki zdrowia, sklepy, galerie handlowe, szkoły. Na miłośników pieszych wycieczek oraz aktywnego wypoczynku czekają rozległe tereny zielone. Co ważne, do centrum miasta można dojechać w dziesięć minut.

Więcej informacji udzielę drogą mejlową. Zapraszamy na bezpłatną prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Podczas prezentacji ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu, oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-360)

Kontakt:
e-mail: m.judzin@wgn.pl