slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bułgaria (Sveti Włas)

Apartament na sprzedaż Bułgaria (Sveti Włas)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Sveti Włas (Bułgaria). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Atrakcyjna cena 266 221 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 72,03 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 3 696 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się zapierającym dech w piersiach widokiem na morze oraz góry. Do długiej listy zalet oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu koniecznie należy dodać rewelacyjną lokalizację tuż przy plaży. Wisienką na torcie jest tu na pewno ogromny, widokowy taras. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie umeblowany.

Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem ekskluzywnego apartamentu w Bułgarii, pierwszym krokiem może być zapoznanie się z ofertami na naszej stronie. Proszę pamiętać, że oferty zamieszczone na stronie są jednymi z wielu ofert. Następnie proszę skontaktować się mailowo z naszym biurem, określając swoje preferencje. Agent zajmujący się luksusowymi apartamentami na sprzedaż w Bułgarii skontaktuje się z Państwem i przedstawi ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4017)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl