slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Rincon De La Victoria)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Rincon De La Victoria)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Rincon De La Victoria (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 140 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 994 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 979 200 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa zapierającym dech w piersiach widokiem na morze oraz góry. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca nowoczesnym designem, śródziemnomorskim stylem i perfekcyjną lokalizacją w otoczeniu ogrodów i bujnej zieleni. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + 3 sypialnie + 2 łazienki + taras + kuchnia. Dodatkowo siłownia, basen w częściach wspólnych. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno pobliski parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty popularnym wśród naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8988)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl