slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 332 904 zł (7 800 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2022 roku. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 42,68 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. I piętro. Korzystna ekspozycja okien na wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej, w cichym punkcie miasta. To niezwykle kameralna, spokojna okolica, blisko centrum, która gwarantuje szybki dojazd do dowolnej dzielnicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym parom, singlom lub jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– balkon
– pralnia/garderoba
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dodatkowo przyszły właściciele zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym miejscem parkingowym w podziemnym garażu oraz komórką lokatorską.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-406)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl