slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 157,5 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 295 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,149 mln zł i przemyślanym rozkładem pięciu pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności przepięknym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdziemy tu: balkon + garderobę + 2 łazienki + kuchnię + 3 sypialnie + 2 tarasy + 2 wc + hol + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także atrakcyjną lokalizacją na terenie kameralnego i cichego osiedla. Dużym plusem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu są imponujące widoki z okien na przepiękną na zieleń. Właściciele aut mają możliwość zakupu garażu z 2 miejscami postojowymi. Ogromnym udogodnieniem jest na pewno obecność lokatorskiej komórki (dodatkowo płatne). Ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu przepisów k.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-268)

Kontakt:
e-mail: r.oller@wgn.pl