slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 38,35 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 290 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północny zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Luksusowy apartament na wynajem dedykowany zamożnym najemcom, którzy oczekują życia na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu, prestiżu, a także ciszy i spokoju. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka parking przed budynkiem, a także dodatkowa opcja wynajmu miejsca postojowego w podziemnym garażu.

Luksusowy apartament do wynajęcia oferuje swoim najemcom nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo (wideodomofon + antywłamaniowe drzwi). Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa swoją urzekającą lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji apartamentowej, w sercu miasta, w drugiej linii zabudowy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: przedpokój + łazienka + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny. Duże wrażenie robi na pewno oryginalne oświetlenie LED-owe.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się swoim ponadto komfortowym, wyposażonym i umeblowanym wnętrzem ze słonecznym balkonem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13793)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl