slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Manilva (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 85 m2. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 741 zł/m2, co daje 912 963 zł za całość (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, wygód i komfortu. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka duży parking. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na morze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją z bogatą ofertą części wspólnych (przepiękne ogrody). To teren niezwykle nobilitującej inwestycji apartamentowej. Lokalizacja zapewnia kontakt z naturą, bliskość plaży, spokój oraz ciszę. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-1)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl