slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Mielec

Apartament do sprzedaży Mielec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Mielcu (podkarpackie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 320 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku z 1978 roku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 48 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 667 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż pachnie jeszcze czystością, gdyż jest świeżo po kapitalnym remoncie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno wewnętrzny, bezpieczny parking przy bloku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności olbrzymim potencjałem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka z wc + aneks kuchenny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoją fenomenalną lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej i cichej okolicy. W zasięgu wzroku znajdziemy ładny park, szkoły, przychodnie zdrowia, obiekty kultu religijnego, dyskonty, sklepy, lubianą przez mieszkańców galerię handlową itp. To ścisłe centrum miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a także na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-49)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl