slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w siedmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 12 510 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2005. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 47,88 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 599 tys. zł oraz położenie na piątym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności olbrzymim potencjałem. To świetna propozycja zakupu inwestycyjnego z myślą o lokacie kapitału oraz późniejszym, lukratywnym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się zarówno dla zamożnych singli, jak i majętnych rodzin z dzieckiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa prestiżową lokalizacją przy parku i rzece, w otoczeniu terenów zielonych. Na wyciągnięcie ręki mamy: żłobek, szkołę, wykwintne restauracje, punkty usługowe, sklepy, obiekty sportowe, wyższe uczelnie itp. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią ścieżki rowerowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim lokatorom najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo. W jego wnętrzu rozprowadzona jest instalacja klimatyzacji, natomiast bezpieczeństwo gwarantują tu solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Luksusowy apartament na sprzedaż po kapitalnym remoncie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym miejscem postojowym w podziemnym garażu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje wysmakowanym, zaprojektowanym w nowoczesnym designie wnętrzem: balkon + łazienka z wc + przedpokój + aneks kuchenny + gabinet + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.   Ekskluzywny apartament do sprzedaży wart obejrzenia. Zachęcam do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnego apartamentu kredytem gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-934)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl