slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 62,5 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 720 zł/m2. Budynek z 1998 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 420 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim gustownie umeblowanym i wykończonym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się też ciekawym oświetleniem wnętrza, na które składają się:
– balkon;
– łazienka z wc;
– 2 sypialnie;
– hol;
– kuchnia z bufetem;
– pokój gościnny.
Osoby zmotoryzowane docenią wiele miejsc parkingowych. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje unikatową, malowniczą lokalizacją blisko jeziora. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również osoby lubiące aktywny wypoczynek na dwóch kółkach ze względu na pobliskie ścieżki rowerowe. Nie brakuje tu również bogatego zaplecza w postaci dyskontów znanych marek, sklepów, szkół, przedszkoli.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Kompleksowo i bezpłatnie pomożemy w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Zapewniamy rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5555)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl