slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Mielec

Apartament do sprzedaży Mielec

Ekskluzywny apartament na sprzedaż w Mielcu (podkarpackie). Luksusowy apartament do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 64,56 m2 z podziałem na 3 pokoje w 12-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 450 000 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oddany do użytku w 1980 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament do sprzedaży mieści się na V piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem oraz znakomitą lokalizacją. Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do majętnych rodzin, zamożnych osób pracujących zdalnie lub tych, którzy potrzebują dodatkowego miejsca na biuro czy pokój gościnny. Ekskluzywny apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod inwestycję (wynajem). Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać komfortowe i zadbane wnętrze o następującym rozkładzie:
– salon;
– 2 sypialnie;
– loggia;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– korytarz.
Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z przynależna piwnicą oraz komórką lokatorską.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyposażony w meble i sprzęty AGD. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, marketów, dyskontów znanych sieci, urzędów, basenów, saun, restauracji, kin, szpitala, przedszkoli, żłobków, placów zabaw, kościołów, a także przepięknych terenów rekreacyjnych. Okolica uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i zieloną. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno miejsca parkingowe przy budynku lub na nieodległym parkingu ogólnodostępnym. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-188)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl