slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 580 tys. zł (11 373 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2022 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 51 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia domownikom najwyższy standard życia oraz poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa. Za to pierwsze odpowiada system podłogowego, centralnego ogrzewanie, klimatyzacja, a także automatycznie sterowane rolety zewnętrzne. Gwarantem bezpieczeństwa jest z kolei monitoring oraz solidne ogrodzenie terenu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych rodzin ceniących prywatną przestrzeń oraz spokój z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z szybkim do niego dojazdem. Właściciele aut na pewno docenią parking. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać zapierający dech w piersiach widok na zieleń.

Luksusowy apartament do sprzedaży urządzony w nowoczesnym stylu z zachowaniem najdrobniejszego detalu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż jest nowy i olśniewa oryginalnością, funkcjonalnością oraz starannością wykonania: balkon/loggia + pokój dzienny + sypialnia + aneks kuchenny + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze/pralnia + przedpokój.
Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy dodatkowo pomieszczenie gospodarcze. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Masz pytania? Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6086)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl