slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 45 m2 z podziałem na dwa pokoje w dwudziestokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,3 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzynastym piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na wynajem na zasadach najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament do wynajmu zaaranżowany w nowoczesnym stylu: taras + pokój dzienny + sypialnia + przedpokój + kuchnia + łazienka. Na rodziny posiadające samochód czeka miejsce postojowe w garażu podziemnym (w cenie). Luksusowy apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom życie na imponującym poziomie wśród niezliczonej ilości luksusów i udogodnień. Z okien oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu roztacza się imponujący widok na Odrę, zabytki i panoramę miasta. Luksusowy apartament na wynajem olśniewa ponadto elitarną lokalizacją w jednym z najbardziej nobilitujących i rozpoznawalnych apartamentowców nieopodal Rynku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u nas lokali. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 300 złotych. Już dziś skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-206)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl