slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Mielec

Apartament do sprzedaży Mielec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Mielcu (podkarpackie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 299 000 zł (6 926 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2018 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 43,17 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od przekroczenia progu swoim gustownie i nowocześnie umeblowanym/wyposażonym wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– loggia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, w otoczeniu bogatej infrastruktury. Okolica uchodzi za cichą, bezpieczną i spokojną. Nieopodal: przedszkole, szkoła, przychodnia zdrowia, gabinety lekarskie, apteka, kościół, delikatesy, liczne punkty usługowe, sklepy spożywcze, galeria handlowa, urząd pocztowy, siłownia, restauracje, kino. W okolicy nie brakuje terenów zielonych (lasy).

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają antywłamaniowe drzwi zewnętrzne + domofon. Rodziny posiadające samochód ucieszy miejsce postojowe na zamkniętym, zewnętrznym parkingu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-51)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl