słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 699 000 zł (12 944 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2012 roku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 54 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim niezapomnianym widokiem na morze. Osoby zmotoryzowane docenią przynależne miejsce postojowe. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamenty kompletnie wyposażone i gotowe do zamieszkania:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– pokój
– łazienka
– balkon
– pomieszczenia strychowe.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1268)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl