slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 590 000 zł (9 734 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2011 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 60,61 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się unikatową lokalizacją zaledwie 300 metrów od plaży, w znanej i lubianej, nadmorskiej miejscowości, a do tego prestiżowym, komfortowym i eleganckim wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom życie na światowym poziomie. W częściach wspólnych znajduje się basen, centrum wellness&SPA, sala konferencyjna, restauracja, ogród letni itp. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zainstalowany monitoring oraz solidne ogrodzenie. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno przypisane do lokalu miejsce parkingowe na terenie zamkniętym i monitorowanym.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój
– taras.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są kompletnie wyposażone i umeblowane.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-853)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl