slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Luksusowy apartament na wynajem we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,9 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 47,99 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku zachodnim oraz dwa pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na drugim piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o czterech kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje swoim kompletnie umeblowanym/wyposażonym w niezbędne elementy wnętrzem, komfortem, elegancją oraz aranżacją pomieszczeń zgodnie z najnowszymi trendami: balkon + łazienka + przedpokój + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód docenią możliwość parkowania swoich aut w sąsiedztwie budynku.  Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może także doskonałą lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieopodal znajdziemy: apteki, restauracje, place zabaw, żłobki, przedszkola, szkoły, punkty usługowe i liczne sklepy. Warto podkreślić, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum i do terenów rekreacyjnych.

Ekskluzywny apartament na wynajem objęty został cenionym przez naszych stałych klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15737)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl