slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 339 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 60 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 650 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortowym wnętrzem, elegancją oraz komfortowo odremontowanymi pomieszczeniami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: loggia + kuchnia + wc + łazienka + przedpokój + 2 sypialnie + pokój dzienny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera wszystkie zabudowy + kuchenny sprzęt AGD.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej co codziennego życia infrastruktury (dyskontów, szkół, sklepów). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. przedszkoli. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego na jego zakup.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1981)

Kontakt:
e-mail: g.wincenciak@wgn.pl