slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 452 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2021. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 48,14 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 455 000 zł oraz położenie na II piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w nowoczesnym stylu loftu. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu rozpościera się imponujący widok na jezioro. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– sypialnia;
– łazienka z wc;
– gabinet;
– przedpokój.
Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno obecność podziemnego garażu w budynku. Miejsce postojowe „pod chmurką” można dokupić za 10 000 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną komórką lokatorską.

Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13293)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl