slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 399 tys. zł i powierzchnia 45,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 769 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim zaprojektowanym w europejskim stylu i na najwyższym poziomie wnętrzem z następującym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
– korytarz;
– łazienka;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na poddaszu kamienicy i poszczycić się może klimatycznym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale pasuje do majętnych klientów, którzy docenią urok przepięknej, secesyjnej kamienicy oraz bogactwo doznań związane z mieszkanie w centrum miasta. To niewątpliwie jedna z najbardziej nobilitujących okolic (Rynek Jeżycki). Przyszli właściciele będą mieli szybki i dogodny dostęp do najróżniejszych lokali usługowych, punktów handlowych, gastronomii, dyskontów znanych marek, wyższych uczelni itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także zachęcamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-514)

Kontakt:
e-mail: e.swiderska@wgn.pl