slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 349 tys. zł i powierzchnia 70 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 986 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może przepięknym wnętrzem urządzonym i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku: garderoba + łazienka + pokój dziecięcy + salon + pokój + kuchnia. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest przepięknie odremontowane z dbałością o każdy szczegół.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. sterowane przez Wi-Fi rolety we wszystkich oknach. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje wszystkie meble. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z:
– piwnicą
– pomieszczeniem gospodarczym
– miejscem parkingowym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto znakomitą lokalizacją nieopodal centrum miasta, w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np.:
– markety
– sklepy
– parki
– restauracje.

Polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-153)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl