slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 17 537 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2020. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 67 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,175 mln zł oraz położenie na czwartym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim nowoczesnym designem, komfortem, elegancją oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: balkon + korytarz + wc + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy zarówno miejsce postojowe w hali garażowej, jak i komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją zaledwie 1,5 km od słynnego Starego Rynku. Wokół rozbudowane zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe. Są tu: przedszkola, obiekty sportowe, parki, szkoły, wyższe uczelnie, apteki, dyskonty popularnych marek, sklepy itp.  Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych osób, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu wygód, prestiżu oraz w kontakcie z naturą. To nobilitujące, zamknięte i całodobowo strzeżone osiedle z ochroną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zainteresowanych zakupem tego ekskluzywnego apartamentu zapraszamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-539)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl