slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na piątym piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 65 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 128 zł/m2, co daje 398 326 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego. Warto podkreślić, że budynek oddany zostanie do użytku w 2023 roku. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca nie tylko imponującymi widokami na morze, ale również botanicznym balkonem oraz fantastyczną lokalizacją w dynamicznie rozwijającej się okolicy blisko plaży. To wyjątkowo elitarna inwestycja deweloperska z przepięknymi basenami, usługami dozorcy i concierge’a. Na zmotoryzowanych czekają parkingi. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają:
– zamki na linie papilarne przy drzwiach wejściowych;
– kamery bezpieczeństwa;
– system przeciwpożarowy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia również wysoki komfort i wiele udogodnień, jak np. klimatyzacja, system telewizji satelitarnej itp. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji, dzięki zastosowaniu wielu energooszczędnych rozwiązań, jak np. fotowoltaika. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert zaprojektowanym w nowoczesnym designie wnętrzem z dbałością o każdy detal. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– pokój dzienny/sypialnia;
– przedpokój.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-523)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl