slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 54 m2 z podziałem na dwa pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 690 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2014 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe – wschód – zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajmu dla osób bez zwierząt oraz bez dzieci. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne, ogólnodostępne miejsca postojowe. Luksusowy apartament do wynajmu przepięknie zaaranżowany z dbałością o każdy detal projektu znanego architekta. Wnętrze utrzymane jest w popularnym stylu „loft”:
na NIŻSZYM POZIOMIE znajdziemy: łazienkę z wc + kuchnię + taras + pokój dzienny;
na WYŻSZY POZIOMIE znajdziemy: garderobę + strefę do pracy + sypialnię.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje atrakcyjną lokalizacją na terenie cichego, bezpiecznego i spokojnego osiedla. W pobliżu rozciągają się przepiękne tereny do wypoczynku. Nie brakuje tu również placów zabaw, siłowni, poczty, apteki oraz sklepów.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca przepięknie nasłonecznionym tarasem. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13591)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl