slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, sześciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 52 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 558 zł/m2, co daje 497 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1960 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się kameralnym, eleganckim wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: balkon + korytarz + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym, przestronnym pomieszczeniem piwnicznym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla majętnych pracujących singli, par, a także zamożnych i dobrze sytuowanych młodych rodzin z dziećmi. Sprzyja temu fantastyczna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się otoczeniu terenów rekreacyjnych, salonów usługowych, kawiarni, restauracji, kompleksów handlowo-usługowych, obiektów sportowych, przedszkoli, szkół, aptek, dyskontów popularnych sieci, sklepów, parków. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż i zachęcamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-567)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl