slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1922, a także imponująca cena 479 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 32,6 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 14 693 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem: przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament na sprzedaż przeszedł generalny remont w 2022 roku. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest także perfekcyjna lokalizacja w otoczeniu: parków, dyskontów, punktów usługowych, sklepów, piekarni, restauracji, kawiarni.

Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia swoim lokatorom maksimum bezpieczeństwa (domofon + monitoring) oraz komfortu. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa potencjałem, ponieważ perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym singlom lub/i zamożnym parom przyzwyczajonym do życia w najwyższym standardzie i luksusie z doskonałym dostępem do pełnej infrastruktury usługowo-handlowej, kulturalnej i edukacyjnej. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca ponadto zadbanym, klimatycznym i zapewniającym europejski poziomo życia wnętrzem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-714)

Kontakt:
e-mail: i.kolusniewska@wgn.pl