slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dubaj

Apartament na sprzedaż Dubaj

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 80 m2, lokalizacją na dwunastym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno adekwatna do lokalizacji i zastanego luksusu cena za metr kwadratowy – 33 379 zł/m2. Drapacz chmur o pięćdziesięciu kondygnacjach oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Rynek pierwotny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 2 670 300 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym lokatorom życie na światowym poziomie w otoczeniu niewyobrażalnych luksusów, komfortu i wygody. Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje zapierające dech w piersiach widoki z okien na panoramę Dubaju. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom zarówno najwyższy stopień bezpieczeństwa (całodobowa ochrona), jak i wygody oraz komfortu (klimatyzacja, system inteligentnego domu). Ekskluzywny apartament na sprzedaż całkowicie umeblowany w nowoczesnym stylu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert dużym potencjałem inwestycyjnym (dochodowy wynajem). Sprzyja temu fantastyczna lokalizacja blisko plaży oraz słynnego Burdż Kalifa (najwyższy budynek świata). Do centrum dojedziemy w pięć minut. W okolicy mieszczą się najdroższe sklepy świata, najbardziej wykwintne restauracje, bary i punkty usługowe. Bardzo bogato prezentują się części wspólne prestiżowego osiedla, na którego terenie znajduje się oferowany na sprzedaż ekskluzywny apartament. Znajdziemy tu obszary komercyjne, rowerowy parkour, tereny sportowe, kluby zdrowia, baseny, ogrody, fitness, place zabaw, sauny, SPA itp. Na rodziny posiadające samochód czekają liczne miejsca parkingowe.

WGN to ponad 100 biur, portale www.wgn.pl, www.komercja24.pl. WGN istnieje na rynku od 1991 r. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami droga mejlową. Gwarantujemy: zapewnienie gwarancji spokojnej prawnie transakcji + dopasowanie oferty sprzedającego do specyfiki rynku + wyjaśnianie wątpliwości + gwarancję jakości, bezpieczeństwa i stałe wsparcie na każdym etapie zakupu nieruchomości + prowadzenie klienta przez wszystkie etapy transakcji + pomoc w doborze najbardziej optymalnej formy finansowania transakcji + bezpieczeństwo i pełne wsparcie przy trudnej decyzji, jaką jest zakup lub sprzedaż nieruchomości + dopasowanie nieruchomości do możliwości finansowych kupującego, a także jego stylu życia oraz potrzeb etc. WGN sp. z o.o. jest administratorem państwa danych osobowych. Ze szczegółowymi zasadami ochrony danych osobowych możecie się Państwo zapoznać na www.komercja24.pl. WGN jest liderem działającym z sukcesem od ponad 32 lat. To największy polski Koncern Biur Obrotu Nieruchomościami.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-838)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl