slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2014 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 6 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 13-kondygnacyjnym wieżowcu. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 80 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z następującym podziałem:
– salon;
– 2 sypialnie;
– 2 łazienki;
– balkon;
– przedpokój;
– aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje życie na europejskim poziomie w otoczeniu licznych udogodnień, jak np. klimatyzacja. Gwarancją bezpieczeństwa jest tu całodobowy monitoring. Na rodziny posiadające samochód czeka miejsce postojowe. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia koniecznie należy dopisać prestiżową lokalizację w sercu miasta. Nieopodal wykwintne restauracje, centra handlowe, sklepy, punkty usługowe. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11465)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl