kameralny pokój gościnny w luksusowym apartamencie do wynajęcia Słupsk

Apartament na wynajem Słupsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 5 500 złotych miesięcznie, 3 pokoje, powierzchnia 77 mkw. a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2020 roku.

Luksusowy apartament do wynajmu z przepięknym ogrodem. Osoby zmotoryzowane docenią miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może elitarną lokalizacją w nobilitującej okolicy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: przedsionek, korytarz, salon, aneks kuchenny, taras, 2 sypialnie, łazienka, garderoba, spiżarnia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-15917)

Kontakt:
e-mail: k.kubicz@wgn.pl