slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 55 m2 z podziałem na dwa pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 150 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2017 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Luksusowy apartament do wynajmu tylko na dłuższy czas. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje w pierwszej kolejności gustownie zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie: przedpokój + łazienka z wc + wc + balkon/loggia + sypialnia + pokój dzienny + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na wynajem całkowicie umeblowany bardzo dobrej klasy sprzętem. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewni przyszłym najemcom zarówno poczucie bezpieczeństwa, jak i wygody. O to pierwsze dba monitoring, natomiast za komfort odpowiada m.in. klimatyzacja. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością przynależne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany zamożnym osobom ceniącym prywatną przestrzeń oraz spokój. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca doskonałą lokalizacją z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Masz pytania dotyczące tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia? Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6063)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl