slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 375 tys. zł i powierzchnia 50,4 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 440 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom nie tylko najwyższy standard życia wśród licznych udogodnień, ale również zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring). Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy również pomieszczenie piwniczne, a właściciele aut będą mogli wynająć zamknięty, strzeżony parking (dodatkowa opłata: 150 zł/m-c). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa również doskonałą lokalizacją w cichej okolicy. Na wyciągnięcie ręki: cukiernie, sklepy, gabinety lekarskie, dyskonty znanych marek, kościół, szkoły, markety.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje estetycznie wykończonym wnętrzem ze słonecznym balkonem. W jego wnętrzu znajdziemy ponadto: kuchnię + pokój dzienny + balkon + łazienkę + wc + przedpokój + sypialnię. Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont, kiedy to m.in.:
– założono siłę;
– podwieszono sufity;
– wymieniono instalację elektryczną;
– wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem gwarantującym nowym mieszkańcom życie na bardzo wysokim poziomie. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1567)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl