slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gdańsk

Apartament do wynajęcia Gdańsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 40 m2 z podziałem na dwa pokoje w osiemnastokondygnacyjnym drapaczu chmur z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,1 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na szesnastym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament do wynajmu dłuższego, co najmniej 365 dni z możliwością przedłużenia i na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament na wynajem całkowicie wyposażony: balkon + przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy miejsce w podziemnym garażu (dodatkowo płatne). Rodziny posiadające więcej niż jedno auto mogą skorzystać również ze znajdujących się wokół budynku ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może prestiżową lokalizacją w elitarnym drapaczu chmur z lobby i strefą widokowo-wypoczynkową. Gwarancją bezpieczeństwa dal wszystkich mieszkańców jest na pewno całodobowa ochrona + domofon. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Są tu przedszkola, szkoły, poradnie lekarskie, dyskonty znanych sieci oraz znane i lubiane przez mieszkańców galerie handlowe. Lokalizacja gwarantuje również szybki dojazd do innych części Trójmiasta.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca również imponującym widokiem na Zatokę Gdańską, morze i panoramę miasta. Na koniec warto dodać, że wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu zaprojektował profesjonalny architekt w nowoczesnym stylu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3,5 tys. zł.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu bardzo prosimy o kontakt mailowy. Gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1018)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl