slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na piętnastym piętrze. Standard deweloperski. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, piętnastokondygnacyjny wieżowiec oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 41 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 751 zł/m2, co daje 358 800 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z jednego pokoju. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2021 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom europejski poziom życia, komfort i bezpieczeństwo najwyższego stopnia (profesjonalna, całodobowa ochrona). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się imponującym wnętrzem zaaranżowanym w modnym, śródziemnomorskim stylu z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia + balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także swoją malowniczą lokalizacją tuż przy plaży (100 m). W okolicy nie brakuje niezbędnej do codziennego życia infrastruktury:
– restauracji;
– kawiarni;
– klubów fitness;
– parków;
– bankomatów;
– aptek;
– sklepów.
Są tu również cenne atrakcje turystyczne, żeby wymienić chociaż parki krajobrazowe, historyczne zamki i ruiny starożytnych miast. Warto dodać, że okolica zyskuje na popularności głownie wśród zagranicznych inwestorów, a to przekłada się automatycznie na zwiększenie wartości tutejszych nieruchomości. Dlatego zakup tego luksusowego apartamentu warto rozpatrzyć także w kategoriach inwestycji.

W częściach wspólnych mieści się m.in.: zjeżdżalnia wodna, baseny, boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci, SPA, usługi medyczne, centrum fitness etc. Zmotoryzowani docenią na pewno zewnętrzny parking. Wielbiciele dobrej kuchni –wykwintne restauracje i bary.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-556)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl