slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na czwartym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 63,75 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 941 zł/m2, co daje 570 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1989 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim atrakcyjnym, wytwornym i prestiżowym wnętrzem gwarantującym przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest słoneczne, widne i jasne: łazienka + przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + jadalnia + balkon + salon. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z przynależną piwnicą.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera zabudowę i sprzęt AGD + umeblowanie (do negocjacji). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury. Znajdziemy tu: salony usługowe + kina + sklepy + apteki + dyskonty. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1383)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl