slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 109,58 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 3 185 zł/m2. Budynek o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 349 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją przestronnością, komfortem, elegancja oraz niepowtarzalnym rozkładem pomieszczeń:
– pokój dzienny;
– jadalnia;
– kuchnia;
– gabinet;
– garderoba;
– hol;
– sypialnia;
– łazienka;
– powierzchnia poddasza.
Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu przeszło generalny remont. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy prawo do korzystania z pomieszczenia w piwnicy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w stylowej, zadbanej willi w centrum miasta. Nieopodal targowisko miejskie z ekologiczną żywnością. liczne sklepy i placówki oświatowe. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 26- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Dla kupujących z kredytem, zapewniamy doradcę kredytowego i możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilku banków. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9631)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl